Film Den nezávislosti: Nový útok ke stažení zdarma

Do kin přichází nový americký snímek od známého režiséra Rolanda Emmericha, který k němu napsal i scénář a do kin se vydá poprvé v druhé polovině letošního června, tedy 23. 6. 2016.

Příběh je pokračováním a také otevřením další kapitoly o globální katastrofě, která mí nepředstavitelné rozměry. Díky využití mimozemské technologie, která byla posbírána a získána, spolupracují pozemské národy na obrovském a ohromujícím projektu, který má ochránit naši planetu. Bohužel ani ta nejlepší technologie nedokáže předpovědět sílu a chování mimozemské inteligence a proto jsou mimozemské civilizace zatím vždy o krok vpřed.

Jenže přichází skupina vynalézavých mužů a žen, kteří jsou jedinou nadějí na záchranu lidské rasy a celé planety Země. Dokážou splnit tuhle misi a zachránit naši planetu? Vše bude záležet pouze na nich!

Ve filmu se objeví spoustu známých herců, jako například Jeff Goldblum, Bill Pullman, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King, Maika Monroe, Angelababy a mnoho dalších.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *