Film Můj kamarád drak ke stažení zdarma

A je to tady. Do kin se vydává další dobrodružný film od Davida Loweryho. Tentokrát je zde hlavním tématem drak. David do filmu obsadil výborné herecké obsazení, do kterého patří například Karl Urban, Bryce Dallas Howard nebo Robert Redford. Na velkých filmových plátnech jej budete moci poprvé vidět na konci sprna, tedy 25. 8. 2016.

Hlavním hrdinou je řezbář, který se jmenuje Meacham (Robert Redford), který udivoval děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který prý žije v dalekých hlubokých lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pan Meacham má dceru Grace (Bryce Dallas Howard), která stále bere jeho historky na lehkou váhu a nevěřím jim. Pracuje jako správkyně místního národního parku.

Tento její pohled se změní v okamžiku, kdy potkává mladého, tajemného desetiletého chlapce Elliota. Tento chlapec nemá rodinu ani bohužel domov. Take tvrdí, že žije v lesích s obrovským drakem zelené barvy.Podle toho, jak draka popisuje, tak ten se podobá drakovi z povídaček pana Meachama. Je zde také dívka Natalie (Oona Laurence), které je jedenáct roků a její otec Jack (Wes Bentley) má pilu. Spolu s ní se Grace vydává přijít na to, jestli drak opravdu existuje.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *