Film Největší trik kasin? Virtuální měny ke stažení zdarma

Hazardní hry jsou s námi již odnepaměti. A už od té doby provozovatelé kasin vymýšlí, jak by mohli zapůsobit na své zákazníky, aby u nich trávili ještě více času. Daří se jim to velmi dobře. Psychologii přiklonili na svou stranu a využívají mnoho snadných triků, jimiž vás přesvědčí, že byste měli hrát dál, protože zanedlouho už určitě vyhrajete.

Kdybyste se vydali do kasina, mohli byste si všimnout určitých rysů, jimiž se vám nenápadně snaží dostat pod kůži. Třeba herní automaty různě blikají a hrají, takže je téměř nemůžete přehlédnout. Úplně vás lákají, ať k nim přijdete blíž. I online kasina však mají své triky.

Zkoušeli jste někdy hrací automaty?

Na hracích automatech lze skvěle ukázat působení kasin na lidskou psychiku. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších hazardních her, a to zejména díky velmi rychlému průběhu. Ani si nestihnete všimnout, o kolik jste vlastně v mínusu. Hra vás totiž stále udržuje ve vidině, že příště už určitě vyhrajete. Všimli jste si někdy, jak často se obrázek, který potřebujete k výhře, objevuje těsně nad nebo pod danou linií, kde by měl být, abyste získali jackpot? Vytváří tím dojem výhry nadosah.

Vždycky hrajete za skutečné peníze

Dalším běžným trikem je virtuální měna. Za skutečné peníze si koupíte určitý počet virtuální měny a za ni pak hrajete. Kasinu se tím daří vytvářet dojem, že vlastně neutrácíte své finance. Při placení virtuálními penězi vám navíc tolik nedochází, kolik ve skutečnosti utrácíte.

Například online kasino GameTwist své měně říká twisty. Nakupují se pochopitelně za reálné peníze, a to po balíčcích. GameTwist však upozorňuje na rizika a umožňuje nastavit měsíční limit na nákup balíčků nebo dočasně zablokovat konto. Dobře totiž ví, že závislost vzniká snadno.

Podobných triků je spousta a nevyužívají jich jenom kasina. Každý chce na svém byznysu vydělávat.

Žánr: Akční