Film Ruleta: Hra, která neomrzí v jakékoli podobě ke stažení zdarma

Magické slovo ruleta je pro mnohé strašákem spojeným s hazardem. Spousta lidí ovšem miluje rotující kola a míček, jenž postupně putuje po mnoha políčkách, a všichni netrpělivě čekají, kdy a kde se konečně zastaví. My se v následujících řádcích zaměříme částečně na to, kde vlastně ruleta vznikla a také na herní strategie. Poodkryjeme tak možná některá fakta, jež třeba neznáte.

Jak to vlastně všechno vzniklo?

Termín ruleta pochází z francouzského výrazu roulette. Ten by šlo volně přeložit do češtiny jako malé kolo. Ve skutečnosti se opravdu jedná o ono menší kolo, jímž roztáčí krupiér při samotném začátku hry. Právě v něm je umístěno 37 polí u standardní a 38 u americké rulety. Tato pole jsou očíslována a barevně označena černou, červenou nebo v případě nuly zelenou barvou. Vsázet lze samozřejmě jak na barvy, tak i na sudé či liché číslo anebo na konkrétní hodnoty samostatně, případně ve skupinách. Existuje spoustu online stránek, kde si můžete zahrát ruletu, nebo podobné automaty do gier. Tak na nic nečekejte, a jděte si zahrát. Kdo nehraje, nevyhraje.

Existují strategie?

Určitě ano, nicméně ruleta se řadí mezi hry, v nichž rozhoduje o výhře nebo prohře spíše náhoda než cokoli jiného. Sázející mají samozřejmě svůj herní osud ve svých rukou, nicméně výsledek ve finále nemohou ovlivnit. Jestliže v kasinu otáčí ruletou živý krupiér, vše je v jeho režii. U online her jde o předem daný algoritmus, který je ale nastaven ve prospěch kasina. Pokud budete chtít zjistit jeho zákonitosti, nepodaří se vám to.

Jak si počínají zkušení hráči?

Experti chtějí najít tu nejvyšší pravděpodobnost výhry. Snaží se spočítat míru rizikovosti. Největší pravděpodobnost je vsadit na barvu. Tady se jedná skoro o 50 na 50. Ve hře je totiž ještě nula, jež značí vrácení vkladu do banku. Mnohem vyšší výnosy slibuje sázka na skupiny anebo na konkrétní čísla. Obecně platí, že se více doporučuje na dlouhodobě vsázení a nikoli na krátkodobý pokus o expresní zbohatnutí. Jestli se bude dařit i vám, rozhodnou nejspíše štěstí a vaše odvaha.

Rozhodně doporučuji hrát ruletu, a jiné onliny hry na webu dobramine.com.