Film Toni Erdmann ke stažení zdarma

Další dramatický snímek se do kin dostane v druhé polovině října, přesněji 20. 10. 2016, a budete se mít jistě na co těšit. Tohle drama zrežíroval a scénář napsal Maren Ade a do filmu obsadil skvělé herce. Mezi těmi se objeví například Peter Simonischek, Lucy Russel nebo Vlad Ivanov. Film je o to zajímavější, že se zde v dramatických chvílích objevují i komediální prvky.

Příběh filmu nás zavede za starým učitelem, který se jmenuje Winfried Conradiho, který žije den co den v rutině. Tato rutina je občas narušena jeho pubertální vášní, spočívající v převlékání se do žertovného převleku.

Po tom, co jeho věrný druh umírá (slepý pes), tak se Winfired rozhodne, že veškerou svou pozornost upře k hledání své ztracení dcery Ines, která dělá velkou kariéru v nadnárodní firmě a nemá vůbec na nic čas, díky této práci. Po první návštěvě, která skončila fiaskem, Winfried změní svou strategii a změní své alter-ego, protože, jako neúspěšný otec nemá šanci. Najednou se mění v životního kouče Toniho Erdmanna, což je tragikomická postava s absurdní parukou a umělými zuby. Tato postava se jí začíná plést do života v těch nejméně vhodných momentech.

Jak vše nakonec asi dopadne? Získá si její pozornost nebo jej úplně zavrhne?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *