Film Tři generace ke stažení zdarma

Do kin vstupuje tento nový snímek. Na velkých plátnech jej budete moci poprvé vidět 29. 9. 2016 a bude to stát jistě za to. Film se řadí do kategorie dramatu s prvky komedie. Jeho režisérem je Gaby Dellal a scénáristkou potom Nikole Beckwith. Ve filmu se objeví herci, kterými jsou například Elle Fanning nebo Naomi Watts.

Hlavní postavou je Ray (Elle Fanning), který se necítí dobře ve své vlastní kůži, ostatně jako většina ostatních dospívajících dětí. Potýká se s tímto pocitem neustále a to i přesto, že se narodil jako dívka.

Ray už od začátku věděl, že měl být chlapce a když dospěl, tak se ve věku teenegera rozhodne, že je ten pravý čas na změnu, tedy změnu pohlaví. Avšak jeho matka Maggie (Naomi Watts) je z toho celkem nervozní, ale jeho snahu podporuje a respektuje ho. Jeho lesbická babička Dolly (Susan Sarandon) svého vnuka zbožňuje a nad jeho rozhodnutím je bezradná. Ray potřebuje k této přeměně podpisy obou rodičů, jenže jeho otec od nich odešel ještě v době, když byl Ray mladý. A pokud jej najde, může si být vůbec jistý, že mu to otec dovolí a podepíše?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *