Film Americký zabiják ke stažení zdarma

Tento nový akční thriller se objeví na velkých filmových plátnech poprvé v první polovině září, přesněji 14. 9. 2017. O režii se postaral muž, který se jmenuje Michael Cuesta a inspirovat se nechal knihou od Vince Flynna. Scénáristou je pak Stephen Schiff. Nebudou chybět ani známí herci, mezi kterými se objeví například Michael Keaton nebo Taylor Kitsch. 

Je zde muž, který se jmenuje Mitch (Dylan O’Brien). V životě přišel snad o všechno, co miloval a proto má velkou touhu po pomstě uvnitř svého srdce. Nejdříve mu ve 14 dnech vzala autonehoda oba rodiče a o 9 let později mu byla zabita žena při teroristických útocích.

Jednoho dne dostává pod ruku ředitelky CIA, která má jméno Irene Kennedy. Tato žena se z něj rozhodne udělat tajného agenta a dát mu šanci pomosty. Posílá jej pod ruce agenta Stana Harleya, který je mimo jiné veteránem studené války a u něj se má cvičit. Postupem času se dostávají k různým teroristickým útokům, který prozkoumávají, až se dostanou za tureckým agentem a mají mu pomoci zastavit tajný záměr rozpoutání světové války na Blízkém východě.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *