Film Anděl Páně 2 ke stažení zdarma

Milovníci rodinných pohádek budou jásat! Přichází další pokračování úspěšné české pohádky. Těšit se opět můžete na známé tváře a široké herecké zastoupení. V této pohádce nesmí chybět ani skvělý Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák. Režisérem je Jiří Strach, který se nechal inspirovat knihou od Boženy Němcové a scénář napsal Marek Epstein. V kinech se tato pohádka poprvé objeví 1. 12. 2016.

Příběh nás zavede, stejně jako v prvním díle, za andělem Petronel (Ivan Trojan), který pracuje u nebeské brány a je pevně přesvědčen o tom, že by měl dostat lepší místo. Objeví se zde opět jeho pokušitel čert Uriáš, který začne Petronela zase pokoušet ke špatnostem. Petronel se od něj dozví, že stačí strhnout jablko ze stromu Poznání a bude stejně znalí jako samotný bůh. Oba se nakonec dají do hádky o toho jablko, které se jim v průběhu hádky skutálí na Zem a oni se je vydávají hledat.

V podvečer svatého Mikuláše se setkají na Zemi s mladou Anežkou, její krásnou maminkou Magdalenou, také partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem a dalšími pozemskými postavami. Díky řadě těchto „zkoušek“ anděl Petronel zjistí, že cesta poznání vede přes sebe sama, lásku i odpuštění.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *