Film Assassin’s Creed ke stažení zdarma

Režisér Justin Kurzel přichází do kin se svým novým akčním snímek, který byl inspirovaný stejnojmennou počítačovou hrou. Scénář k filmu napsali Michael Lesslie a Bill Collage. Ve filmu se objeví mnoho skvělých a známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Brendan Gleeson. Svou premiéru si filmu odbude v kinech 29. 12. 2016.

Film nás zavede do 16. století do Španělska. Tato doba je velice těžká a plna útlaků a nebezpečí. V této době žije také hlavní hrdina, kterým je muž Aquilar de Nerha. Ten je členem tajné organizace Asasínů. Asasíni již dlouhá staletí zasahují velice radikálně do historie svými činy, proti svým nepřátelům, kterými jsou Templáři.

Každá ze dvou stran zná část pravdy a tvoří většinu historie a obyčejný lid neví o tom, co se vlastně v ústraní jejich životů odehrává za činy. Je dost pravděpodobné, že tyto dvě organizace stojí za atentátem na panovníka, Velkou Francouzskou revolucí a mnohými dalšími událostmi.

Ani Callum Lynch (Michael Fassbender) neví o těchto organizacích a jejich činech, tedy až do doby, než ho společnost, jmenující se Abstergo Industries, neposadí do jakéhosi křesla. Toto křeslo má schopnosti ukazovat genetické vzpomínky jeho předků. Díky tomuto křeslu se Callum najednou ocitá v mysli Aquilara a rázem sestává součástí tajného plánu Templářů, kteří chtějí získat tzv. Úlomků Ráje, což jsou velice mocné relikvie, které umí ovládat mysl lidí.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *