Film Bába z ledu ke stažení zdarma

Fanoušci českého filmu budou jistě nadšeni, protože se do kin vydá na konci února 2017 nová česká komedie s dramatickými prvky. Vytvořil režisér a scénárista Bohdan Sláma. Kromě toho, že film nabídne humorné scénky, tak se v něm objeví i známí čeští herci, mezi kterými nechybí ani Pavel Nový nebo Daniel Vízek. Na velkých filmových plátnech se tento snímek objeví poprvé 23. 2. 2017.

Tento film je ke stažení zde. Film nás zavede do života ovdovělé ženy, který má jméno Hana (Zuzana Kronerová). Dále je zde otužilec Broňa (Pavel Nový), kterého Hana jednoho dne potkám a tím se jí změní celý stereotyp život. Ten se až do tohoto okamžiku točil jen pouze kolem jejich synů (Marek Daniel a Václav Neužil) a také snach (Petra Špalková a Tatiana Vilhelmová).

Hana i ve svých šedesáti letech znovu prožívá své love story. Haniny společné obědy ve vile s rodinou se začíná pomalu měnit a rodinná pohoda se vytrácí. Kromě toho se ukazuje, že každý z hrdinů má nějaká tajemství, která začnou vyplouvat na povrch. Jediným jejím spojencem se stává Ivánek, což je její vnuk, který si Broňu zamiloval a také jejich skupinu otužilců.

baba-z-leduNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *