Film Barbie: Tajná agentka ke stažení zdarma

Nový kanadsko-americký animovaný film pro celou rodinu, který zrežíroval Conrad Helten, bude mít filmovou premiéru 24. 3. 2016.

Příběh začíná tím, že je naše hrdinka Barbie zastižena společně se svými kamarádkami, kterými jsou Tereza a Renée, na gymnastickém tréninku. Všechny tři kamarádky jsou velice šikovné a tato jejich šikovnost upoutá pozornost jedné z tajných agentur. Ta honí po celém světě ty nejhroznější a nejmazanější zločince.

Teď se nově v jejich hledáčku objevuje rafinovaná zlodějka šperků, která je neobvykle mrštná a hbitá. Proto jsou vybrány tři kamarádky a agentura na ně vsadí vše a doufá, že se jim podaří tuto zlodějku dopadnout. Barbie a její kamarádky si svůj nový špionážní život užívají. Mohou totiž zkoušen nepřeberné množství obleků, nejmodernějších technologií a trávit čas ve společnosti svých roztomilých robotických miláčků.

Až v terénu zjišťují, že nejsou jen křehké holky, ale že v sobě mají obrovskou sílu a talent o kterém doposud nevěděli. Ale bude to stačit na polapení zlodějky?Comments are closed.