Film Bohové Egypta ke stažení zdarma

Pokračování skvělého dobrodružného filmu je tady! Sníměk s názvem Bohové Egypta se vydal na filmová plátna kin 25. 2. 2016 a měl opět skvělé herecké obsazení. Nechyběli v něm herci, jako například Gerard Butler, Nikolaj Coster-Waldau, Elodie Yung, Abbey Lee, Courtney Eaton a mnoho dalších.

Příběh začíná tím, že egyptský trůn obsadil bůh temnoty Set (Gerard Butler) a ten proměnil mírumilovné impériu ve válečnou zem, plnou strachu a chaosu. Jenže je tu hrstka statečných bojovníků, kteří si troufají vzdorovat jeho krutovládě a překvapivě uzavírají spojenectví zloděj Bek (Brenton Thwaites) a mocný bůh Horus (Nikolas Coster-Waldau), kteří mají jediný cíl, zastavit a sesadit z trůnu Seta.

Vydávají se tak na cestu plnou dobrodružství a nebezpečí, při které se nám občas bude doslova zastavovat dech. Budou čelit Setovi a jeho krvelačným poskokům. Budou zavedeni do podsvětí i do nebes. Smrtelník i bůh si budou muset projít nejednou zkouškou odvahy a obětavosti, dík které budou moci krutovládu zastavit a nastolit opět mír.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *