Film Čarodějnice ke stažení zdarma

Americko-kanadský hororový snímek od režiséra Roberta Eggerse se vydá na filmová plátna kin poprvé 24. 3. 2016 a postraší nejednoho diváka.

V 17. století lidé přemýšleli jinak a měli blíže k přírodě, bohu a věcem, které nám dnes přijdou jako pohádky. Byla zde také jedna sedmičlenná rodina farmáře Williama (Ralph Ineson), která žila v místě, kde nebylo bezpečno a byla ohrožována jednou z osad v Nové Anglii. Tato rodina se rozhodla, že opustí kolonii po tom, co se tvrdě střetla se sousedy.

Rodina se vydala na těžkou a dlouhou cestu do Ameriky, kde chtěla dobývat místní divočinu. Netrvalo to dlouho a usadili se v zemi nikoho, poblíž temného lesa. Zanedlouho rodinu postihuje několik nevysvětlitelných událostí. Jednou z nich je zmizení jeho nejmladšího syna přímo před očima dcery Tomassin (Anya Taylor-Joy), která ho hlídala. Díky všem událostem, kterých přibývá, se dostává pevné rodinné pouto do rozkladu a Tomassin je označena za příčinu všeho, co se stalo. Netrvá dlouho a je obviněna z čarodějnictví, ale právě ona má ještě trochu zdravého rozumu. To co bylo v lese v roli pouhého pozorovatele, se rozhodne v pravou chvíli tvrdě udeřit, jenže to už bude nejspíše pozdě.Comments are closed.