Film Decibely lásky ke stažení zdarma

Další česká komedie, která přichází do kin v únoru 2016, přesněji 11. 2. 2016. O zrežírování se postaral Miroslav Havlík.

Tento snímek je příběhem tří generací lidí, které prožívají své touhy, sny, naděje, ale i zklamání. Při tom vše nepřestávají věřit v lásku, přátelství a souznění dvou lidí. V průběhu života se změní spousta okolností, ale touha milovat a být milován zůstává stále.

Hlavní postavou je mladý umělec Dan (Filip Cíl), který stále sní o tom, jak bude úspěšný, ale místo toho si odpykává trest veřejně prospěšných prací. Šéfa mu děla Kristián Hovorka (Rudolf Hrušínský nejml.) a ten spolu s mužem, který se jmenuje Ota (Pavel Horváth), pracují v Technických službách na Plzeňském magistrátu. Jednoho večera se Dan seznamuje na místní diskotéce s dívkou jménem Bětka (Alžběta Bartošová) a Kristiána zaujme Danova sestra Danka. Ta za svého bratra neustále řeší jeho průšvihy a ne všechno vždy bohužel vyjde. Bětčina kamarádka se svým přítelem Robertem (Jakub Grafnetr) se rozhodnou, že všechno zkomplikují a mezitím co se snaží Kristián s Dankou zakotvit na klidném bodě, tak jeho táta Láďa (Rudolf Hrušínský ml.) spolu s Bětčinou tetou (Iva Janžurová) se snaží celému světu dokázat, že věk není překážkou.

Zkrátka je to film o spoustě příběhů, které se několikrát různě propletou.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *