Film Do posledního dechu ke stažení zdarma

Americké thriller od Craiga Gillespieho, který jej vytvořil podle knih od Caseye Shermana a Michaela J. Tougiase, se vydal do kin na konec ledna letošního roku.

Tento snímek vypráví pozoruhodný příběh nejodvážnější plavby záchranného člunu v celé historii pobřežní stráže. V roce 1952 zasáhla Novou Anglii velmi silná bouře, které se též nazývá jako nor’easter. Všechna města, která leží na východním pobřeží, byla sužována silnými vlnami a síla bouře ničila všechno, co se jí postavilo do cesty, mimo jiní také loď SS Pendleton, což byl ropný tanker s posádkou 30ti námořníků.

Ray Sybert (Casey Affleck) byl nejvýše postavený lodní důstojník a ten si uvědomuje, že bude záležet pouze na něm, jak dobře bude velet vystrašené posádce. Musí ji přimět k tomu, aby její členové zapomněli na vše špatné co mezi nimi za dobu plavby vzniklo a donutit je k tomu, aby spojili své síly, protože jen tak se můžou zachránit. Zanedlouho se začíná bouře blížit k základně americké pobřežní strážen v Chathamu v Massachusetts a velící důstojník Daniel Cluff (Eric Bana) se rozhodne pro odvážnou operaci, která má za cíl zachránit veškerou posádku ztroskotaného tankeru. Záchrannému člunu, se čtyřmi členy, velí kapitán Barnie Webber (Chris Pine).

Dokážou je zachránit ve starém dřevěném člunu se špatným motorem a téměř nulovou navigací?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *