Film Film Osmy (2014) ke stažení zdarma

Osmy

Český film Osmy zavede diváka do komunistického Československa, konkrétně se píše rok 1980. Richard (Ivan trojan) je účetní, který se včera opil tak, že nevědomně podepsal Chartu 77. Dnes ho v 17:00 ho čeká návštěva u zubaře a trhání osmiček. To je ale ten nejmenší problém! Účetní uzávěrka v podniku ho nemine; s kolegyní se v opilosti na firemním večírku  vyspal a ta se nyní chce vdávat; ředitel podniku Richarda upozorňuje, že v Hlasu Ameriky se četlo jeho jméno, že  podepsal Chartu 77, to má prý rychle odvolat jinak ho nahlásí; jeho syn mu sděluje, že čeká dítě s jednou dívkou; doma praská stoupačka skrývající starou zrezivělou pistoli; a k tomu všemu jeden estébák, který ho neúnavně stíhá. Je to neuvěřitelný den, který se musí ve zdraví přežít.
Film byl natočen podle scénáře Marka Epsteina. Na festivalu zvítězil v kategorii nejlepší televizní komedie a dostal cenu Zlatý prim.

Originální, další název: Wisdom Teeth.

Žánr: komedie.

Film režíroval: Jiří Strach .

Ve filmu hrají: Ivan Trojan, Zuzana Stivínová ml., Gregor Bauer, Oldřich Navrátil, Tomáš Töpfer, Lukáš Hlavica, Jiří Dvořák, Josef Dvořák, Simona Babčáková, Zuzana Kajnarová, Miroslav Krobot, Marek Taclík, Andrea Daňková, Michal Pavlata, Milan Němec, Tomáš Sagher, Vít Karas další.

Osmy

Osmy

Osmy

Osmy

Osmy

OsmyComments are closed.