Film Humr ke stažení zdarma

Nový romantický snímek od známého řeckého režiséra Yorgose Lanthimose, který spolu s Efthymisou Filippouovou napsal scénář, se vydá do českých kin poprvé 24. 3. 2016.

Příběh filmu nás zavede do blízké budoucnosti, kde jsou vlastně všichni lidé bez partnerů zatýkání a odvážení do zvláštního místa, kterému se říká Hotel. Na tomto místě mají přesně 45 dní na to, aby se s někým seznámili a našli si svého partnera a opravdu to bude pro některé z nich nadlidský úkol. V případě, že se jim tato věc nepodaří, tak jsou proměněni v jakékoliv zvíře, které si vyberou a vypuštění na další místo, tedy do Lesa. Je zde však jeden muž, kterému se z tohoto Hotelu podaří uniknout do Lesa, kde žijí Samotáři. Zde se zamiluje do dívky, jenže to je něco, co je proti všem jejich zásadám a díky tomu budou, společně s dívkou, čelit velkým problémům.

Ve filmu si zahráli herci, jako jsou například  Colin Farrell, Rachel Weisz, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Olivia Colman, John C. Reilly a mnoho další. Proto bude jistě stát za to, koupit si lístek na do kina na tento zajímavý filmový zážitek.Comments are closed.