Film Já, kocour ke stažení zdarma

Na začátku října, přesněji 6. 10. 2016, se do kin vydá nová americká rodinná komedie, která zaujme jistě širokou škálu diváků od těch nejmenších, po ty starší. Scénář napsala dvojice Dan Antoniazzi a Ben Shiffrin. Režisér Barry Sonnenfeld do své komedie zařadil skvělé herce, mezi kterými nebude chybět ani Jennifer Garner nebo Robbie Amell.

Hlavním hrdinou je muž, který se jmenuje Tom Brand (Kevin Spacey), který je bohatý, namyšlený a blbec. Jednoho dne se rozhodl, že postaví nejvyšší mrakodrap na severní polokouli. Pro tento nápad je schopný obětovat vše. Jeho životní styl způsobuje to, že se mu odcizuje jeho rodina.

Neváží si své milující manželky Larry (Jennifer Garner) ani svého dospělého syna Davida. Také svou mladou dcerku Rebeccu ignoruje a ta by chtěla ke svým 11. narozeninám pouze kočku. Jednoho dne se proto ocitá ve zverimexu pana Perkinse, který mu dá kocoura pana Fuzzypantse.

Když jede na párty Rebeccy, tak má havárii a ocitá se v kómatu. Jeho duch se však ocitne v těle kocoura a Perkins mu dá ultimátum. Má pouze týden na to, aby své rodině dokázal, že ji miluje, jinak navždy zemře a o všechno přijde.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *