Film Jak básníci čekají na zázrak ke stažení zdarma

Nový český film od režiséra Dušana Kleina a scénáristy Ladislava Pecháčka, přijde do kin poprvé 14. 4. 2016.

Další pokračování úspěšných básníků je tady. Tentokrát se ale nacházíme od dvanáct let dál a Štěpán, Kendy i Karas stále zůstávají sami sebou. Jsou to nerozluční kamarádi, kteří mají stále ten svůj nevyčerpatelný a nekončící smysl pro humor a velkou dávku sebeironie, který je doplňován lehkým nádechem skepse. Ale něco se přece jen změnilo, začínají dospívat, jen trošku jiným způsobem, tedy básnickým stylem.

Je jim již lehce přes padesát a začínají cítit, že by měli svým životům dát nějaký smysl a řád. Konečně si splnit svoje životní touhy a sny, které mají. Kendy má již dost všech reklam a jako utržený ze řetězu si jde tvrdě za svým snem. Karas, ten se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream jen virtuálně. Více, než auto, ho zajímá učitelka Drábková.

Nakonec Štěpán, ten pracuje jako zástupce primáře v nemocnici a stále se nemůže vyrovnat ze smrtí jeho manželky Aničky-Zrzečky a neví si rady se svým 13letým synem Juniorem, kterého vychovává sám. Tedy skoro, protože mu jsou stále nápomocni jeho kamarádi Karas s Kendym.

Ve filmu se objeví známí herci, jako jsou například  Pavel Kříž, David Matásek, Eva Jeníčková, Josef Somr, Pavel Zedníček, Lukáš Vaculík a spoustu dalších, kteří diváka pobaví svými hereckými výkony.Comments are closed.