Film Kameny bolesti ke stažení zdarma

Fanoušci dramatických snímků budou jistě nadšení, protože jeden takový přijde do kin na začátku prosince, přesněji 1. 12. 2016! Jeho režisérkou je Nicole Garcia, která se inspirovala knihou od spisovatele Milena Aguse. Snímek k nám tentokrát dorazil s Francie a scénář napsala Nicole společně s Jacquesem Fieschim. Těšit se můžete na herce, kterými jsou například Marion Cotillard nebo Louis Garrel.

Příběh nás zavede za mladou ženou Gabrielle (Marion Cotillard), která je nevyrovnaná a nedokáže moc ovládat svou povahu. Žije v jedné malé vesničce na jihu Francie a obyvatelé této vesničky ji mají za šílenou a podivnou.

Její rodiče vymyslí to, že ji provdají za španělského přistěhovalce Josého (Alex Brendemühl), aby předešli nejhoršímu. Také spoléhají na to, že z ní dokáže udělat počestnou ženu. Jenže jednoho dne potratí a doktoři jí pošlou do lázní na rekonvalescenci. Zde po chvíli potkává elegantního válečného veterána Andrého (Louis Garrel). Ten v ní opět rozpoutá vášeň a rázem má Gabrielle jasno o své budoucnosti, jenže netuší, co jí přichystal osud.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *