Film Ledová sezóna ke stažení zdarma

Animované dobrodružství, které zrežíroval Trevor Wall, se vydalo do kin v polovině letošního ledna a bylo se opravdu na co těšit. Film si získal širokou škálu diváků, od těch nejmenší až po jejich rodiče.

Hlavním hrdinou je lední medvěd, který se jmenuje Norm. I přesto, že jsou lední medvědi obávanými šelmami pro svou obrovskou sílu a jsou schopni uplavat více než 100 km v kuse, tak na tyto běžné medvědí normy, tento dobrák kašle. S tuleni se kamarádí a ke štěstí mu stačí velká porce zábavy a žádní otravní turisté, kterých je na Arktidě čím dál více. A jako by se mu někdo z hůry snažil život ještě více těmito turisty znepříjemnit, protože se jeden šílený projektant rozhodl, že postaví luxusní obchodní dům s výletními apartmány přímo tam, kde má Norm dvorek.

Proto se rozhodne, že začne jednat na vlastní pěst a se svými třemi legračními partnery se vydává napříč betonovou džunglí New Yorku, kde se snaží vyřešit problém s obchodním domem. V tomto městě si užije spoustu zábavy, ale i dobrodružství, při kterém ho celou domu doprovází tři lumíci.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *