Film Líza, liščí víla ke stažení zdarma

Nová maďarská černá komedie od Károly Ujj Mészáros měla premiéru 4. 2. 2016 a pojednává o mladé ženě Líze, která neskonale touží po lásce. Jenže je tu jeden velký problém, všichni její nápadníci umírají, kvůli neznámému důvodu.

Líza pracuje jako zdravotní sestra a již dvanáct let se stará o nemocnou Martu, což je vdova po japonské velvyslanci v Maďarsku. Když má líza třinácté narozeniny, tak vyráží na oslavu do McDonald’s, kde se snaží najít lásku. Jenže během této krátké chvíle, kdy není s Martou, se stane to, že Martu někdo zavraždil. Vše nasvědčuje tomu, že jí zavraždil její imaginární kamarád Toni Tani, což je japonský popový zpěvák ze 70. let minulého století.

Vyšetřováním je pověřen výborný podporučík Zoltan, který se musí vydávat za nájemníka a nastěhuje se do Lízina bytu. V momentě, kdy začne Zoltan opravovat spotřebiče v Lízině bytě, tak se mu stane několik nepříjemných nehod, protože se do ní zamiloval i přesto, že se Líza ve všem zdokonaluje, tak vše ztroskotá na smrtelných neštěstích, které má na svědomí Toni Tani. Díky tomu dochází Líza k přesvědčení, že je liščí vílou, která má v sobě japonského démona z pohádek.

Rozpoutává se tak boj o její život mezi Zoltanem a Tonim Tanim.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *