Film Masaryk ke stažení zdarma

A je to tady! V kinech se představí v první polovině letošního března, tedy 9. 3. 2017, nový český historický film od režiséra a scénáristy, který se jmenuje Julius Ševčík. Se scénářem mu pomáhal Petr Kolečko a Alex Koenigsmark. Ve filmu se představí známí herci, mezi kterými nebude chybět ani Karel Roden nebo výborný Oldřich Kaiser. 

Příběh filmu nás zavede za mužem, který žil život bohéma. Miloval velice ženy, hudbu a velká gesta, kterých také několik udělal. Uvnitř jeho srdce sváděl urputný boj nespoutanosti extravagantního muže s povinností a morálkou pilného úředníka i diplomata.  Velikou část svého života procestoval, ale nikdy nezapomněl na zem, kterou založil jeho otec Tomáš Garrigue.

Smrt Jana Masaryka je dodnes zahalena v roušce tajemství a tato tajemství obsahoval i jeho život, který byl mnohdy náročný. Do Československa se vrací těsně před druhou světovou válkou. Jeho diplomatická kariéra vrcholí ve 30. letech minulého století a většinu prožil ve Velké Británii.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *