Film Mike i Dave sháněj holku ke stažení zdarma

A je to tady: Jake Szymanski přichází do kin se svou další komedií. Tentokrát je natočena podle skutečných událostí a najdete v ní spoustu skvělých herců. Svou premiéru si odbude 7. 7. 2016.

Komedie nám vypráví příběh dvou ujetých bratrů, kterými jsou Mike (Zac Efron) a Dave (Adam DeVine). Tito bratři jsou přesvědčeni o tom, že jediné co jim pořádně jde je to, že rozjedou každé rodinné setkání a to jakékoliv. Ať jsou to svatby, narozeninové oslavy nebo pohřby. Bohužel ostatní účastníci těchto setkání to však vidí jinak. A to hlavně proto, protože tato jejich „zábava“ vždy skončila nějakou katastrofou (rozsáhlý požár, infarkty, demolice slavnostní tabule, apod.).

Během brzké doby jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svou svatbu na Havaji, tak dostanou oba od rodičů podmínku. Musí si najít partnerky, jinak na tuto svatbu jít nemohou, aby neprovedli zase nějaký trapas. Rozhodnou se, že na internet dají inzerát a budou čekat. Myslí si, že si vyberou dvě slušné holky a pak rozjedou pořádnou párty na Havaji. Jenže se z jejich dívek vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick a Aubrey Plaza). Vytřou zrak nejen jim, ale i celé rodině.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *