Film Miluji tě modře ke stažení zdarma

Milovníci romantických českých komedií pozor! Do kin vstoupí v lednu tato nová česká romantická komedie od režiséra, jehož jméno je Miloslav Šmídmajer. Scénář napsal muž, který se jmenuje Jaroslav Papoušek. Dále v této komedie uvidíte spoustu známých a skvělých hereckých tváří, kterými jsou například Taťjana Medvecka nebo Václav Jílek a spousty dalších. Svou premiéru si komedie odbude 26. 1. 2016.

Miluji tě modře zdarma ke stažení zde. Film začíná v životě Davida Bárty, což je malíř a doktor, který má vět blížící se kristovým létům. Měl by mít již jakousi ustálenou podobu, ale není tomu tak. Prožívá zrovna smolné období a vyhazují ho i z Národní galerie. Žije stále pod jednou střechou se svou matkou a nevlastním otcem. Všechno se mění jednoho dne, když se jde projít po Praze.

Zde potkává ve výloze jednoho luxusního pražského klenotnictví dívku Terezu, která zde aranžuje drahé a krásné šperky. Na první pohled se do ní zamiluje, protože je tajemná, cudná a velice se mu líbí, jak je nesmělá. Tereza ho přitahuje, jenže má přítele, kterého nemiluje a pomalu jejich vztah končí, ale začíná nový …Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *