Film Neon Demon ke stažení zdarma

Do kin přichází tento nový americký mysteriózní horor, který vás jistě zaujme svých příběhem. Jeho režisérem je Nicolas Weinding Refn, kterému se scénářem pomáhali Mary Laws a Polly Stenham. V kinech se tento snímek poprvé objeví na konci letošního září, přesněji 29. 9. 2016 a bude to stát opravdu za to.

Ve filmu se objeví spoustu známých herců, mezi kterými budou například Elle Fanning, Jena Malone, Keanu Reeves, Christina Hendricks, Abbey Lee, Bella Heathcote, Karl Glusman, Desmond Harrington, Alessandro Nivola a další, díky kterým se budete dobře bavit.

Příběh nás zavede do života mladé modelky Jesse (Elle Fanning). Tase jednoho dne rozhodne, že odjede do Los Angeles, kde chce najít slávu a štěstí. Avšak krátce po jejím příjezdu její mladistvá vitalita zaujme skupinu žen, které jsou posedlé krásou a budou se snažit o to, aby ji vzali všechno co má ona a co chtějí ony a nebudou se ohlížet na ostatní. Tak se z cesty za slávou a štěstí pro Jesse stává Los Angeles spíše noční můrou, kterou by si před odjezdem nedokázala ani představit.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *