Film Neruda ke stažení zdarma

A je to tady! Nový dramatický snímek nám přináší režisér Pablo Larraín a scénárista Guillermo Galderón. Film nám představí chytlavý a zajímavý děj spolu se známými herci, jako jsou například Gael García Bernal nebo Alfredo Castro a další. Na velkých plátnech kin jej poprvé uvidíte začátkem září, tedy 7. 9. 2017. Tak neváhejte a vydejte se na něj do kina.

Vše začíná v roce 1948, kde se těžká Studená válka pomalu přibližuje k chillským hranicím. Hlavním hrdinou je senátor, který se jmenuje Pablo Neruda. Ten jednoho dne obviňuje tehdejší vládu ze zrady Komunistické strany. Tenhle odvážný výrok prohlašuje během konaného kongresu strany.

Je zde muž, který se jmenuje Gonzalez Videla a je to prezident, který jej za tento výrok zbavuje funkce. Ale vše je mnohem vážnější, protože pověřuje policejního prefekta Oscara Peluchonneaua, aby jej zatkl. Neruda však spolu se svou ženou Deliou del Carril se snaží ze země utéct, jenže to se jim však nedaří a tak se musejí více než rok skrývat. Neruda je inspirován těmito těžkými okamžiky k sepsání epických básní, díky kterým o něm sílí legenda i v Evropě.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *