Film Očista: Volební rok ke stažení zdarma

Další pokračování šíleného akčního trháku očista je tady! Tentokrát se o jeho režii a scénář postaral James DeMonaco. K vidění zde bude opět spoustu známých herců, mezi kterými jsou například Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry a spousta další. Na velkých plátnech kin se tento snímek poprvé objeví začátkem července, přesněji 7. 7. 2016.

Hlavní protagonistkou v tomto dílu je senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell), která má k odporu vůči očistě jasně definovaný důvod, protože ji před lety padla, jako oběť, celá její rodina. Od této doby se snaží o její zrušení a táhne proto až na Bílý dům.

Veškeří její ambiciózní soupeři vědí, že k tomu, aby ji porazili, tak ji musí „legálně“ zabít během očisty. K jejímu štěstí má senátorka ochránce, kterým je šéf ochranky (Frank Grillo) a to je hrdina z druhého dílu očisty. Samotná senátorka má perfektně zabezpečený dům, skvěle vybavenou ochranku a proto by se jí nemělo onu osudnou noc nic stát. Ani se nenadějete a ona už bude muset se svým strážcem prchat ulicemi, aby našli bezpečnější útočiště.

Jak asi dopadne jejich nadcházejících dvanáct dlouhých hodin?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *