Film Paterson ke stažení zdarma

Milovníci dramatických snímků se dočkali! Do kin přichází další nové drama, které bude poprvé k vidění začátkem ledna 2017, přesněji 5. 1. 2017. Režisérem a scénáristou v jedno je Jim Jarmusch. Kromě vynikajícího scénáře, který napsal, tak do filmu obsadil také mnoho známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Adam Driver nebo Kara Hayward. Proto byste se zakoupením lístku neměli váhat!

Příběh nás zavede za mužem, který se živý jako řidič autobusu. Ten žije se svou ženou Laurou v básnickém městě Paterson. I přesto, že to bylo slavné město básníků, tak v dnešní době trochu upadá. Paterson, tedy řidič autobusu, má kolem třiceti let a žije velice klidný a spořádaný život po boku své milující ženy. Jeho hlava je plná různých nápadů, které se týkají hlavně zvýšením jejich rozpočtu.

Mají také malého anglického buldočka, kterého Paterson chodí každý večer venčit a vždy se zastaví na skleničku v místním baru. Každé ráno je brzo na nohou, aby byl vždy včas u svého autobusu. Kromě toho je také básník a svůj notes má vždy u sebe, aby si mohl zapisovat verše, kterého během dne napadnou.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *