Film Rammstein in Amerika ke stažení zdarma

Konečně je to tady! Do kin přijde dlouho očekávaný dokumentární snímek od jedné z nejznámějších světových kapel. Řeč je o kapele Rammstein. V kinech se tento snímek poprvé objeví v polovině ledna 2017, tedy 15. 1. 2017. O režii se postaral skvělý Hannes Rossacher. Proto byste se zakoupením lístku neměli váhat.

Celá tato show se odehrála ve známém Madison Square Garden. Během tohoto koncertu Rammsteini zahráli celkem 18 svých nejznámějších skladeb. Celý koncert byl nahrávat v HD kvalitě a proto nepřijdete o žádný kousek koncertu a budete moci nasát jeho atmosféru, i když jste na něm nebyly.

V dokumentu se objeví i další světový hudebníci, kteří nějakým způsobem přispěli na rozvoj kapely nebo jakkoliv jinak. Nebude chybět ani Iggy Pop, Steven Tyler, Marilyn Manson, Gene Simmons, Paul Stanley, Moby, Scott Ian, Chad Smith, Wes Borland, John Dolmayan, Mellisa Auf der Maur, James Shaffer nebo Shawn Crahan.

Kromě klasického sestřihu z koncertu vás čeká i bonus v podobě dvacetiminutového sestřihu z natáčení jejich poslední desky Liebe Ist Für Alle Da, které se uskutečnilo v listopadu 2008 v Kalifiornii.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *