Film Šiška Deluxe ke stažení zdarma

Nová komedie od Jana Cvitkoviče, se do kin vydává již v druhé polovině března, tedy 24. 3. 2016 a budete se moci těšit na spoustu zvláštního humoru a vtipných chvil.

Příběh se odehrává v lublaňské čtvrti Šiška, kde žije chytrolín Mile. Tomu je již přes 40 let a stále žije se svou matkou. Má stejně starého kamaráda Fedra, což je skinhead a ten je čerstvě rozvedeným otcem. Třetím mužem ve filmu je pankáč a sirotek, který se jmenuje Zekir. Jejich životy jsou doslova katastrofální a jejich šance na změnu má přijít s jejich společným plánem, že si otevřou vlastni pizzerii.

Jenže budou mít velké problémy, protože se nedovedou přestat chovat jako úplní břídilové a po otevření nemají dostatek zákazníků. Ale najednou se vše mění, protože se objevuje záhadná Jana, která jim poradí, aby nabízeli pizzu společně s nabídkou „Šiška Deluxe“. Což je nabídka kdy k pizze dostanete ještě to, co Vám udělá radost a o to se už oni postarají. Díky tomu se začíná podniku velice dařit a zdá se, že všichni začínají být v Šišce šťastnější. Ale jsou šťastnější i tři kamarádi?Comments are closed.