Film Skrytá čísla ke stažení zdarma

Fanoušci a milovníci dramatických snímku jistě zajásají, protože jeden takový snímek zrovna přichází do kin! Jeho režisérem není nikdo jiný než skvělý Theodore Melfi, kterému ze scénářem pomáhala Allison Schroeder. Do filmu bylo vybráno hned několik skvělých herců, mezi kterými nechybí ani Taraji P. Henson nebo Octavia Spencer. Na velkých filmových plátnech kin se poprvé představí 25. 5. 2017.

Film začíná ve velice náročné a složité době, kdy mezi sebou soupeřilo USA a Rusko. Tyto země soupeřily v tom, kdo dříve vyšle svého člověka do vesmíru. V této době mělo NASA navrch, protože objevilo nevyužitý talent u skupiny tří afroamerických matematiček. Ty se rázem staly největším mozkem jedné z největší akcí v dějinách celé Ameriky.

Vše, co se ve filmu děje, je založeno na skutečných a neuvěřitelných událostech. Budeme zde sledovat příběh těchto tří žen a jejich cestu do řad NASA, mezi její největší myslitele. Tyto ženy byly označovány za jakési „lidské počítače“. Byly pověřený důležitým vypuštěním astronauta Johna Glenna na oběžnou dráhu a také měli vypočítat to, aby se bezpečně vrátil na zem. Střetly se však i s rasovými názory a pochybnostmi.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *