Film Špinavej kšeft ke stažení zdarma

A je to tady milovníci komedií! Další komedie je tady. A nenechala na sebe dlouho čekat. Jejím režisérem je Pascala Chaumeila. Ten ji vytvořil podle knižní předlohy od spisovatele, který se jmenuje Ian Levison. Scénář k této komedii napsal Michel Blanc, který si ve filmu také zahrál. Ve filmu uvidíte známe herce, kterými jsou například Romain Duris a další. Na filmových plátnech se film objeví 22. 12. 2016.

Film nás zavede do života Jacquese (Romain Duris). Je to smolař a muž, kterého opustila přítelkyně a dokonce si nemlže ani najít práci. Proto se jednogo dne rozhodne, že osloví místního mafiána, který se jmenuje Gardot (Michel Blanc).

Ten mu předloží nabídku kšeftu za jejíž splnění mu odpustí všechny jeho dluhy a zaplatí mu fůru peněz. Nabídka zní takto „Musí zabít jeho ženu“. Jacques se nejdříve poleká a odmítá, jenže je v situaci, kdy ji stejně nakonec přijmout musí.

Touto uzavřenou nabídkou je Gardotn nadšen a Jacques má ihned několik dalších nabídek. Jednoho dne Jacques však potká policistku Anitu (Alice Belaïdi) a myslíte, že se něco změní? Možná něco ano, možná ne…Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *