Film Spojenci ke stažení zdarma

Fanoušci amerických filmů a také dramatu se mohou těšit do kin, protože do nich v lednu vstoupí nový dramaticky romantický snímek od režiséra Roberta Zemeckise! Robert se inspiroval knihou od Stevena Knighta a scénář k tomuto filmu napsal Don Burgess. Kromě vynikajících záběrů se můžete těšit i na hvězdné herce, mezi kterými nechybí ani Brad Pitt nebo Marion Cotillard. Na velkých filmových plátnech bude snímek poprvé k vidění 26. 1. 2017.

V roce 1942 dostane špión Max Vatan (Brad Pitt) nový důležitý úkol, díky kterému je přiveden do Casablanky. Zde musí předstírat, že je manželem ženy, která má jméno Marianne Beausejour (Marion Cotillard). Je odbojářkou, která pracuje v místních německých budovách a dodává Maxovi cenné informace.

Ale v průběhu této mise se  něco změní a oni se do sebe zamilují. Rozhodnou se začít nový život daleko v Anglii, kde také zplodí potomka. Tento šťastný život nevydrží moc dlouho, protože se Max dozvídá, že je Marianne dvojitý agent, kterého musí zabít. Jak vše nakonec asi dopadne?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *