Film Strašidla ke stažení zdarma

Zdeněk Troška přichází s novou rodinou pohádkou, která se vydá do kin v polovině letošního srpna. Scénář napsal společně s Jiřím Kosem a Markem Kališem. Do filmu bylo obsazeno spoustu výborných a známých herců, mezi kterými se objeví například Bronislav Kotiš, Tereza Kostkoví nebo Jiří Dvořák. Na plátnech kin jej poprvé budete moci vidět 18. 8. 2016.

Celý strašidelný příběh začíná ve vile, která je obývána rodinou hejkala Huga. Jejich poklidný život plný strašení je narušen jedním úředníkem. Jejich strašení si užívají pouze do doby, kdy Hugo hejkal, jeho Patricie a matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka tančila své tanečky. Výše zmiňovaný úředník se jmenuje Patočka a ten přišel do jejich domu, protože má na starosti evidenci budov v jejich městě.

Patočka zjistil, že již pěkně dlouho nikdo nezaplatil nájem, protože v něm nikdo kvůli strašidlům nechce bydlet. Jenže je tu problém, protože strašidla nemají jak zaplatit, protože Hugo za hejkání žádnou mzdu a Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se člověk může proměnit ve zvíře nebo nějakou jinou postavu.

Inu nedá se nic dělat a musí jejich děti poslat do školy. Všechno vypadá velice jednoduše, ale ni není tak, jak to vypadá. Od obyčejných lidí se liší a uvidíte, jak se vodníkovi daří v prádelně a víle v tanečním souboru. Hugo se pokusí pracovat zase v divadle.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *