Film Suburra ke stažení zdarma

Dlouho očekávaný thriller, který se jmenuje Suburra je tady. Do kin přišel poprvé 3. 3. 2016 a zaujal velkou řadu diváků.

Příběh nás zavede do Říma, které je městem moci. Zločin si zde hledá ti nejpříjemnější cestu, jak by všem mohl vnutit vlastní zákon a i v tomto filmu tomu není jinak. Je to snímek o penězích, které se točí kolem plánované výstavby, která by měla italské pobřeží nedaleko Ostie proměnit v italské Las Vegas. na tomto projektu se podílí zkorumpovaný politik Filippo Malgradi, který je až po uši zapletený s podsvětím. Je zde také mafián, kterému se říká Číslo 8 a ten je bossem rodiny ovládající území Ostie, tedy především Samuraj, který je nejobávanějším představitelem římského mafiánského podsvětí a také zástupce mafie z jihu.

Jenže jak jde čas, tak se mechanismus začíná rozpadat a rozpoutává se brutální a nelítostná válka gangů. Ta nakonec do svého drtiče táhne nevinné i vinné lidi, mezi kterými jsou mimo jiné zkorumpovaní politici, chamtivý kardinálové a nevinní lidé. Posledním dne je potom Apokalypsa, která pro nikoho nedopadne dobře.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *