Film Tajný život mazlíčků ke stažení zdarma

Jedná se o další rodinný komediální film, který se do kin vydá v první polovině letošního srpna, přesněji 11. 8. 2016 a získá si jistě širokou škálu diváků. Jeho režiséry jsou Chris Renaud a Yarrow Cheney.

Chris a Yarrow natočili tento snímek vtipnou formou o tom, co vlastně dělají vaši domácí miláčci, když je necháte doma samotné. Hlavními hrdiny jsou Max a Katie.

Jsou to velcí přátelé a to i přesto, že Max je chlupáč a Katie člověk. Max by byl asi tím nejspokojenějším psem pod sluncem, kdyby jej Katie nemusela nechávat dlouhé hodiny, každý den, což jej samozřejmě trochu trápí. Vše se mění ve chvíli, kdy si Katie přivede domů dalšího psa, který má jméno Baron. Je vidět, že mezi oběma chlupáči byla vidět nevraživost již od samotného začátku, co se uviděli. Tato skutečnost neslibovala nic dobrého.

Neustále totiž vymýšlejí, jak by jeden tomu druhému ztrpčil život. Díky tomu nakonec skončí sami zatracení, opuštění a obklíčení skupinou osiřelých zvířat, které vládnou podzemí pod vedením králíka.

Naštěstí má Max velkou smečku přátel, kteří opustí své teplé pelechy a vydají se mu na pomoc. Čeká je dobrodružná výprava plná nástrah a vtipných situací. A navíc to musí stihnout dříve, než se jejich páníčkové vrátí domů, aby nic nepoznali.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *