Film Týpci a zbraně ke stažení zdarma

Do kin se vydává nová komedie přímo z Ameriky. Jejím režisérem je Todd Phillips, který je také scénáristou. Todd do své komedie obsadil výborné herce, mezi kterými nechybí ano Miles Teller a Jonah Hill. V kinech na velkých plátnech tento snímek můžete poprvé vidět 18. 8. 2016.

Vše je natočeno podle skutečného příběhu dvou mladíků (Milese Tellera a Jonaha Hilla). Jsou to dva čerstvý dvacátníci, kteří v Miami Beach, zatímco v Iráků zuří válka. Také díky této skutečnosti se rozhodnou, že využijí známou vládní iniciativu, která umožňuje malým firmám, aby získaly zakázky od americké armády.

I přes jejich né moc úspěšný začátek se jejich podnikání rozjede a to netrvá dlouho. Oba začínají vydělávat velké peníze a žít ve vyšší sféře společnosti, jenže ne na dlouho. Situace jim rychle začíná přerůstat přes hlavu v době, kdy se jim podaří získat obrovskou zakázku v hodnotě 300 miliónů dolarů na dodávku zbraní afgánské armádě. Jenže po chvíli si uvědomí, že tento byznys nemá nic společného s americkou vládou.



Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *