Film Ve sklepě ke stažení zdarma

Rakouský dokumentární snímek, který zrežíroval Ulrich Seidl, se do kin vydá poprvé na konci měsíce března, tedy přesněji 31. 3. 2016.

Kontroverzní filmová esej je jakýmsi stylizovaným náhledem do osobní a privátní společnosti několika Rakouských obyvatel, kteří si uvnitř svých sklepních prostor pěstují bizarní prostředí, ve kterém si užívají svých potřeb, koníčků, vášní a obsesí.

Veškeré záběry jsou precizně komponované a v některých se střetávají laciné mužské vtípky, drahý nábytek, dechovka, operní árie, biče i panenky. Sexualita je tu servírována na stříbrných podnosech a je doplňována o sadismus a nacistické relikvie. Ve svých oživlých obrazech Ulrich zkoumá podzemí Rakouských obyvatel a odkrývá nám, jak to vlastně chodí.

Ve filmu uvidíme skvělé herecké obsazení, jako například  Fritz Lang, Alfreda Klebinger, Manfred Ellinger, Inge Ellinger, Josef Ochs, Alessa Duchek a další, kteří velmi realisticky podali své role a pomohli nám si lépe představit tento sklepní život.Comments are closed.