Film Za láskou vzhůru ke stažení zdarma

Francouzský režisér a scénárista přichází do kin s novým filmem, tedy romantickou komedií o dvou lidech. Do filmu obsadil skvělé francouzské herce, kterými jsou například Jean Dujardin a Virginie Efira. Na velkých plátnech kin tento snímek poprvé uvidíte 4. 8. 2016 a budete se mít opravdu na co těšit. 

Hlavní hrdinkou je Diane (Virginie Efira), což je krásná žena, která má vysoké pracovní postavení. Diane se snaží najít muže svých snů. Je to žena, za kterou se otočí každý chlap, ale i přesto má s hledáním velké problémy. Je to hlavně kvůli tomu, že si před nedávnem si totiž prošla těžkým rozvodem, ale snaží se. Přemýšlí nad tím, jestli si někoho dokáže sama najít nebo musí čekat na svůj osud?

Jednoho dne se vše mění, protože jí zazvoní telefon a v něm uslyší šarmantní a tajemný hlas od muže, který se jmenuje Alexandr (Jean Dujardin). Přeskočí mezi nimi jiskra během krátké chvilky a téměř hned si domluví rande. Sní o tom, jaké jejich rande asi bude a představuje si jej v těch nejlepších barva. Ale jak to již bývá, tak rande nedopadne podle Dianiných představ.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *