Film Zlo nikdy nespí ke stažení zdarma

Do kin přichází nový americký horor, který zrežíroval Mike Flanagan a se scénářem mu pomáhal Jeff Howard, si odbude svou filmovou premiéru 14. 4. 2016.

Snímek je jeden z dalších hororů od tohoto skvělého režiséra. Ten má za sebou již několik skvělých snímků a stejně jako do ostatních, tak i do tohoto vnáší svůj osobitý hororový styl.

Příběh pojednává o jednom sirotkovy, kterého trápí jedno velké trápení. Tím trápením jsou jeho zlé sny, které jsou nebezpečné nejen pro něj, ale i pro jeho okolí. Jednoho dne je adoptován manžely, kteří si myslí, že díky němu budou opět šťastní. Bohužel to netrvá dlouho, protože tyto paranormální jevy z jeho snů začínají ohrožovat i je a tím se veškeré jejich plány mění. Paranormální jevy se stupňují a pronásledují je na každém kroku a nikdy již pro ně není bezpečno.

Ve filmu uvidíte herce jako například Kate Borosworth, Thomas Jane, Dash Mihok nebo Jacob Tremblay a mnoho dalších známých herců, kteří podali skvělé výkony a tím připravili pro diváka skvělou podívanou.Comments are closed.