Film 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází ke stažení zdarma

Velmi silný příběh nám přináší tento snímek od amerického režiséra Michaela Baye, který jej natočil podle knihy od Mitchella Zuckoffa.

Příběh začíná tím, že jedna teroristická skupina na severu Afriky se rozhodla zaútočit na americkou ambasádu v libyjském Benghází na počest jedenáctého výročí útoku na newyorská Dvojčata. I přesto, že zaměstnanci ambasády tušili, že se se chystá něco špatného, tak americké tajné služby jejich obavy relativizovaly. Díky tomu se zaměstnanci ambasády ocitly tváří v tvář obrovské teroristické přesile bez jakékoliv ochrany. Ochranu by si jistě zasloužili, protože ambasáda sídlí ve velmi neklidném regionu.

Byli by téměř bez šance, kdyby v této oblasti nepůsobila malá skupinka „bezpečnostních analytiků“, kteří byli bývalí mariňáci a díky jejich odvaze a neuposlechnutí rozkazu, aby se do ničeho nemíchali, se postarali o ochranu ambasády do poslední kapky krve.

O tento dokonalý pohled na zlou situaci, která se tehdy stala, se postarali herci, jako jsou například John Krasinski, James Badge Dale, Pablo Schreiber, David Denman, Dominic Fumusa a mnoho dalších.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *