Film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda ke stažení zdarma

Další pokračování dobrodružství čiperných veverek je tady. Toto pokračování zrežíroval Walt Becker a do kin se poprvé vydalo 28. 1. 2016.

Jejich čtvrtý příběh začíná tradičně velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore dospějí k podezření, že jejich přítel Dave, chce požádat svou přítelkyni o roku. Vše by bylo v pořádku, kdyby nezjistili, že touto svatbou získají naprosto otravného, příšerného a nesnesitelného bratra Milese a může se stát, že je Dave naprosto opustí.

Mají pouhé tři dny na to, aby vymysleli plán, který by měl zabránit této příšerné katastrofě, protože se svatba má odehrát za tři dny v Miami. I přesto, že se čimpankové snaží udělat správnou věc, tak ji provedou tím nejhorším způsobem a od začátku jejich cesty mají v patách naštvaného palubního detektiva z letadla. Ten jim je v patách kvůli tomu, že chtěli osvobodit všechny domácí mazlíčky, které pustili na palubu ze zavazadlového prostoru. Jejich šílená jízda bude plná dobrodružství a hromadou čipmančí muziky.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *