Film Anomalisa ke stažení zdarma

Nový americký animovaný film od režisérů Charlie Kaufman, Duke Johnson, se vydá na filmovou cestu po filmových plátnech kin 17. 3. 2016.

Hlavním hrdinou je Michael Stone, který se živí jako životní motivátor a je člověkem, který i tomu největšímu smolaři dokáže vysvětlit, jak má správně žít, aby se měl co nejlépe a byl šťastný, úspěšný a spokojený ve svém životě.

Michael sice umí poradit ostatní, ale sám neví, jak žít a jak být šťastný. Neví co sí má počít a proto cestuje do Cincinnati, kde má pozitivně namotivovat účastníky kongresu pro pracovníky zákaznických linek. Zabydlí se v místním hotelu, před motivací si zopakuje naučené rituály a své deprese by nejspíše zahnal alkoholem a spánkem. Jenže se vše mění ve chvíli, kdy potkává Lisu Hesselmanovou, která je nesmírně plachá a pracuje jako obchodní manažerka. Je také jeho velkou fanynkou a náhle mu vrací chuť do života. Podařilo se jí především protože je zcela jiná než ostatní. Lisa se ale chce změnit, což by však mohlo být fatální a mohla by přestat být anomální Lisou a tak by mohla ztratit Michaela.Comments are closed.