Film Ave, Caesar! ke stažení zdarma

Americké drama od režisérů Ethana a Joela Coenových přišlo do kin poprvé 3. 3. 2016 a opět se bylo na co těšit, ostatně jako v každém snímku od těchto bratrů.

Hlavní postavou je Eddie Mannix (Josh Brolin), který je opakem lidí, kteří umí vyřešit i ten největší problém. Eddie pracuje v hollywoodských filmových studiích jako takový „žehlič problémů“. Eddiemu začíná den zcela normálně a vše je v pořádku až do doby, kdy dostane za úkol vyřešit problém jedné mladé filmové hvězdičky, která již velmi brzy padá do morální spodiny a také do spárů policie. Den nato začíná usmiřovat rozzuřené církevní zástupce, které naštval scénář s připravovaného velkofilmu s biblickou tématikou.

Režisér (Ralph Fiennes) musí totiž do hlavní role vnutit člověka co neumí mluvit, ale zato umí házet lasem. Další problémy mu dělá i plavkyně Anna (Scarlett Johanssion), která má velmi choulostivé trable a také je tu tanečník Burt (Channing Tatum). Ten se pro změnu začal zase chovat velmi divně a tak se všechno začíná pěkně hroutit. Ale není to ještě všechno, protože největší starosti mu dělá superstar Baird Whitlock (George Clooney), který byl znenadání unesen tajnou zločineckou organizací, která se jmenuje Budoucnost. Je to horší o to více, že se únos stal přímo v natáčení velkofilmu Ave, Caesar!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *