Film Joy ke stažení zdarma

Film s názvem Joy zrežíroval David O. Russel, který k němu napsal i scénář a do filmu obsadil skvělé herecké obsazení, kterými jsou herci jako například Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Édgar Ramírez. Ti, a spoustu dalších, svými hereckými výkony zajistili to, že do sebe všechny záběry perfektně zapadají a divák bude baven po dobu celého filmu.

Příběh začíná životní cestou hlavní hrdiny, která je velmi silná a dokáže se postavit všech překážkám a překonat různě velké průšvihy. Velmi tvrdě si jde za svým snem a řídí se především citem. Postupně si buduje nezpochybnitelné postavení v rodině a ve své obchodní společnosti. Její obchodní postavení si zajistila svým revolučním vynálezem, kterým je „dokonalý“ mop, který se zanedlouho stal obchodním trhákem. Jenže, jak už tomu bývá, tak vše má i pochmurnější stránku a tak bude muset Joy čelit zradě, závisti a světu nemilosrdného obchodu.

Z mnoha jejich přátel se stanou nepřátelé a to nejen v podnikání, ale i v její početné rodině. Jenže ona není žádnou naivní ženou a tak si svůj život podle toho dokáže upravit a řádně se s tím vypořádat.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *