Film Kniha džunglí ke stažení zdarma

Nové a modernější filmové zpracování Knihy džunglí od režiséra Jona Favreaua, který jej zpracoval podle knihy od Rudyarda Kiplinga, se vydá na filmovou pouť po kinech poprvé 21. 4. 2016.

Hlavním hrdinou je mladý Mauglí (Neel Sethi), který je vychováván v džungli vlčí smečkou. Ta se o něj stará lépe než jeho lidští rodiče, který jej jen tak nechali na pospas osudu.

Jenže jednoho dne se Mauglí začíná ocitat v nebezpečí, protože do džungle přichází hrozivý a zlý tygr Šér Chán, který má po svém těle jizvy od lidí. Tygr chce zničit vše, co mu přijde nebezpečné a Mauglí se přestává cítit bezpečně a proto se vydává na cestu plnou poznání a dobrodružství. Potkává spoustu nových přátel i nepřátel (krajta Ká, která má svůdný hlas a hypnotizující pohled. Dále pak král Ludvík) a provází ho jeho mentor, kterým není nikdo jiný než pardál Baghíra a také věčně veselý medvěd Balú.

Pokud máte rádi Mauglího a jeho přátele z džungle, tak si jistě nezapomeňte koupit lístek do kina na toto jeho nové zpracování.Comments are closed.