Film Les sebevrahů ke stažení zdarma

Režisér Jason Zrada a scénáristi Ben Ketai, Sarah Cornwell a Nick Antosca, přicházejí z filmem, který se jmenuje Les sebevrahů.

Příběh pojednává o legendárním japonském lese, který se jmenuje Aokigahara. Pyšní se děsivou majestátností a rozprostírá se na úpatí hory Fuji. Je celým dějištěm tohoto napínavého snímku, ve kterém se toho stane hodně.

Mladá Američanka Sára (Natalie Dormer) přijíždí do Japonska, aby v tomto nelítostném lese pátrala po svém ztraceném dvojčeti, kterým je Jess (tu ztvárnila také Natalie Dormer). Její ztráta je záhadou a její manžel Rob (Eoin Macken) je velmi frustrován Jessiným chováním, proto se Natálii snaží tuto cestu vymluvit. Po příjezdu navštíví školku, kde Jess učí a dozvídá se zde určité informace, které ji zavedou až do temného lesa. Na této cestě ji doprovází novinář Aiden (Taylor Kinney). Sára se nedrží příkazů a sestupuje s vyznačené cesty a za ní jde i Aiden. Tímto se dostávají do velkých problémů a zůstávají napospas lesu. Je zde nucena čelit mučeným a rozhněvaným duším. Jejich obětí se stane každý, kdo se k nim jen nějak přiblíží a tyto duše na Sáru čekají na každém kroku v lese.

Podaří se jí z lesa dostat a najít i svou sestru? Nezůstane také na pospas tomuto lesu?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *