Film Lovec: Zimní válka ke stažení zdarma

Nový americký snímek od režiséra Cedrica Nicolase – Troyana, který bude mít premiéru 21. 4. 2016.

Celý příběh začíná dlouhou dobu před tím než byla zlá královna, která se jmenuje Ravenna (Charlize Theron), poražena mocným Sněhurčiným ostřím. V ústraní sledovala porážku její sestry Freye (Emily Blunt) a která musela uprchnout z jejich společného království.

Mladá ledová královna oplývá takovou mocí, že by mohla zmrazit kteréhokoliv silného nepřítele. Žila, nebo spíše přebývala, několik let v odlehlém zimním paláci. Zde trénovala své smrtelné legie plné lovců a s nimi i Eric (Chris Hemsworth) a válečnice Sara (Jessica Chastain). Bohužel netrvá dlouho, co zjišťuje, že tito dva porušili její příkaz, který zní jasně: navěky znepřístupnit svá srdce lásce a citům.

Aby toho nebylo málo, tak se do srdce Freye dostává další bolestivá rána, kterou je smrt její sestry a proto svolává všechny své ostatní bojovníky a posílá je pro Kouzelné zrcadlo. To musí donést poslední čarodějnici, která jej umí ovládat. Po tom co zjistí, že díky němu může přivést Ravennu zpět, tak zlé sestry začínají ohrožovat kouzelnou zemi svými nejtemnější silami a jejich armáda se ukazuje v tom nejtemnějším a nejhrozivějším světle.Comments are closed.