Film Můj král ke stažení zdarma

Nové romantické drama od režiséra Maïwenn, kterému se scénářem pomáhal Etienne Comar, se na filmovou pouť po českých kinech vydá poprvé 17. 3. 2016.

Hlavním hrdinou je žena Tony, kterému se stane nehoda při lyžování a ocitá se v rehabilitačním centru. Je doslova závislá na péči lékařů a lécích, které tlumí její bolest. Při tom jak jen leží, tak využívá tu spoustu času k tomu, aby se zpětně ohlédla za románkem s mužem, který se jmenoval Georgio a marně přemýšlí, kdo to vlastně byl. Jak mohla tak hluboce milovat muže, kterého vlastně skoro neznala? Jak mohla dovolit svému srdci i mysli propadnou takhle dusivé a destruktivní vášni.

Před touto mladou dívkou stojí obtížný a dlouhý vnitřní proces hojení, jehož součástí může být právě fyzická práce, která ji ze všeho může dostat zpátky na nohy.

Ve filmu uvidíte známe herce, kterými jsou například Vincent Cassel, Emmanuelle Bercot, Louis Garrel, Isild Le Besco, Ludovic Berthillot a mnoho dalších, kteří podali skvělé herecké výkony a tím pobaví nejednoho diváka.Comments are closed.